Buna, fetelor!
Avand in vedere ca asta e prima postare, presupun va asteptati sa aflati cam despre ce vor fi si urmatoarele. Dupa cum probabil v-ati dat seama dupa titlu, o sa vorbim despre frumusete, in principal privind partea estetica si atat. Despre make-up, cosmetice, cum sa invatam sa alegem cosmeticele bune pentru fiecare dintre noi, cum sa ne intretinem frumusetea si tineretea cat mai mult timp, diferite trucuri si cam tot ce tine de beauty. Si mi-am propus sa fac foarte multe review-uri, sper sa va placa si voua. In rest, vom mai vedea ce se va intampla pe parcurs. Sper sa primesc din partea voastra cat mai multe sugestii si sfaturi, avand in vedere ca sunt noua in blogosfera.
Pupici
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu